Στοιχηματικές εκτιμήσεις
Προγνωστικά

Στο «Μορουμπί» η Μπαΐα

Σέντρα σε ακόμη τέσσερις αναμετρήσεις στο πλαίσιο του 5ου γύρου στο Κύπελλο Βραζιλίας 2019!

ΣΑΜΠΑΪΟ ΚΟΡΕΑ - ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ

2351 ΧΛΜ.

Για την 4η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας η Σαμπάιο Κορέα απέσπασε ισοπαλία με σκορ 3-3 από τη Σάντα Κρουζ. Εχει ρεκόρ 1-3-1 από τις 2/5. Η Παλμέιρας πανηγύρισε μια εντυπωσιακή νίκη εις βάρος της Σάντος, στο ντέρμπι Παουλίστα για την 5η αγωνιστική στο Μπραζιλεϊράο Α' 2019. Επίσης, συμπλήρωσε 9 (7-2-0) αναμετρήσεις χωρίς ήττα σε όλες τις διοργανώσεις. Ο Λουΐς Φελίπε Σκολάρι αναμένεται να κάνει ροτέισον στο βασικό σχήμα.

N/G

ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ - ΓΚΡΕΜΙΟ

96 ΧΛΜ.

Την Κυριακή η Ζουβεντούδε νίκησε με 2-0 την Μπόα για την 4η αγωνιστική στον 2ο όμιλο της 3ης κατηγορίας και έχει ρεκόρ 2-2-0. Αντιμετώπισε 3 φορές στο Πολιτειακό πρωτάθλημα (Γκαούτσο 2019) την Γκρέμιο με απολογισμό 0-1-2 και τέρματα 0-9 κατά. Η «ιμορτάλ» (Γκρέμιο) ηττήθηκε με 2-1 από τη Σεαρά για την 4η αγωνιστική στο Μπραζιλεϊράο Α' 2019 και έχει απολογισμό 0-2-3. Το ρεκόρ της ως φιλοξενούμενη της Ζουβεντούδε είναι 16-7-5.

Under

ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ - ΜΠΑΪΑ

1456 ΧΛΜ.

Οι δύο ομάδες έμειναν στο 0-0 την Κυριακή στο «Μορουμπί» για την 5η αγωνιστική στο Μπραζιλεϊράο Α' 2019, σε ένα ματς, όπου η Μπαΐα είχε τις καλύτερες ευκαιρίες για γκολ και η Σάο Πάολο ένα δοκάρι στο πρώτο ημίχρονο. Τα 7/9 πιο πρόσφατα εντός έδρας παιχνίδια των Παουλίστας στο Κύπελλο Βραζιλίας ολοκληρώθηκαν με Over. Τα 7/9 πιο πρόσφατα εκτός έδρας παιχνίδια της «Μπαέα» στο Κύπελλο Βραζιλίας ολοκληρώθηκαν με Under.

1

ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ - ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ

3190 ΧΛΜ.

Η Ιντερνασιονάλ μετράει 6 νίκες ως γηπεδούχος σε ισάριθμες επισκέψεις της Παϊσαντού στην έδρα της. Ροτέισον στο βασικό σχήμα αναμένεται να κάνει ο προπονητής Ονταΐρ Χέλμαν. Η Παϊσαντού συμμετέχει στο φετινό Κύπελλο Βραζιλίας, ως νικήτρια του Κόπα Βέρδε 2018. Εχει σκοράρει μόνο σε ένα από τα 5 πιο πρόσφατα εκτός έδρας παιχνίδια της στο πλαίσιο του Κυπέλλου Βραζιλίας. Την Κυριακή έφερε 0-0 με τη Βόλτα Ρεντόντα για την 3η κατηγορία.

N/G

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ

Πρώτοι αγώνες για τον 5ο γύρο του Κυπέλλου Βραζιλίας. Ακολουθεί ρεβάνς. Δεν ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Αν επαναληφθεί το σκορ του Α’ αγώνα στο 90λεπτο, δεν υπάρχει παράταση, αλλά απευθείας η διαδικασία των πέναλτι.